Modernization of mechanical scales

Turite senas nebeveikiančias mechanines automobilių ar geležinkelio vagonų svarstykles? Galime jasatnaujinti ir jos veiks su šiuolaikine elektronika!
Nepergyvenkite jeigu jos per “trumpos”. Pateiksime projektą, kaip jas prailginti išnaudojant senąjąplatformą bei pamatus. Norint sverti tiksliau, neturėti problemų dėl aptarnavimo bei serviso tikrai vertapasirinkti turimų senų mechaninių svarstyklių modernizavimą. Pastoviai kylant metalo kainomis, paprastaibūna pigiau modernizuoti mechanines svarstykles negu pirkti naujas, svarbu kas iš jų yra likę. Apžiūrėję jas,mūsų specialistai pateiks pasiūlymą. Teisingai atlikus visus darbus turėsite tas pačias metrologinescharakteristikas kaip ir naujų svarstyklių.
Kas svarbu modernizuojant senas mechanines automobilių ar geležinkelio vagonų svarstykles?Įvertinti svarstyklių platformos tvirtumą. Gali tekti ją pakeisti, jeigu visiškai surūdijus, tada svarstykliųplatforma siūloma nauja, kuri būtų montuojama ant senų pamatų. Nėra problemų jeigu pamatinė duobėnestandartinio ilgio pvz. 15,5 metro ir tokio ilgio pilnai užtenka sverti jūsų norimus automobilius.Automobilių svarstyklių platformos yra gaminamos mūsų ceche Vilniaus rajone, galime pagaminti tokio ilgiokokio reikia.

Įvertinti senų pamatų tvirtumą
Įvertinti turimos svarstyklių platformos išmatavimus. Jeigu reikės sverti ilgesnius automobilius ar vagonus,reiks ją „prailginti“ kaip ir pamatus pagal mūsų konstruktorių pateiktą projektą.Įvertinti sveriamų krovinių apskaitos principus. Sveriant įvairiu paros laiku, nebūtinai prie svarstyklių būtinassvorio parametrus registruojantis darbuotojas, galima pateikti automatinę svėrimų apskaitos sistemą, kadasvorį ir kitus reikalingus parametrus registruoja pats vairuotojas.Taip pat galime atnaujinti senas automobilių ir geležinkelio vagonų svarstykles, dirbančias su šiuolaikiniaissvorio jutikliais, bet dėl sulūžusių ar surūdijusių platformų nėra gailimos naudoti.